Po dlouhé době a první dva týdny ve škole

15. září 2013 v 11:44 | Annie

Ahoj!
Mám se vůbec ještě vyjadřovat pořád k tomu stejnému problému, k mé věčné neaktivitě? :D Radši ne. = (omlouvám se) K napsání dalšího článku jste mě stejně dokopali VY, protože jste mi zaprvé začli chybět a za druhé mě k tomu povzbudily vaše milé komentáře u minulého (dávného) článku. A obecně, začlo se mi opět stýskat po psaní.

Na začátek chci říct, že článek na téma prázdniny a jejich obecné shrnutí, novinky, radosti a zklamání dvou měsíců, kdy jsem se ani neozvala vás ještě čeká, určitě mám, co vyprávět.
Ale pojďme se podívat na ty zmiňované dva první týdny in der Schule. Sice to vezmu trošku ve zkratce, ale dočkáte se článku, zaměřeného přímo jen a pouze na to. Možná. :D


Celý článek!


Pro upřesnění - jsem poslední rok na ZŠ, čili jsem v devítce a příští rok- vzhůru na SŠ.

= Náš rozvrh. Je boží! Teda skoro boží! Sice tam máme jednu nultou, v pondělí od sedmi, ale potom máme dvakrát (Út a Čt) od devíti! Celkově třikrát odpoledky a nejúžasnější je pátek. - Normálka od osmi a jen pět hodin!
= Učitelé se mi skoro nezměnili, většinou je vše při starém.
= Jen to bude náročný půlrok s výběrem té střední. Takhle, já mám (dalo by se říct) skoro jasno,takže budu doufat, že se na školu (gymnázium) dostanu bez nějakých větších problémů... Ale o tom zase příště... Zpátky k tématu. Už teď nás (asi jako všechny) čekají návštěvy úřadu práce, různé akce s výběrem střední, dny otevřených dveří na SŠ, v tom bude ta náročnost, ale tak musím říct, že už se docela i těším...
= Jinak už jedeme naplno. Učíme se už normálním režimem, jen nebereme (zatím) nové látky, ale opakujeme. Docela mě potěšil ten fakt, že jsme psali vstupní práci z matiky a já měla druhou nejlepší práci. Z předmětu jako je matamatika, to vcelku potěší..
= Jinak jsem si říkala, že se budu tenhle půlrok fakt snažit, abych měla to poslední vysvědšení, které se ještě započítává na střední, skvělé, ale musím říct, že to nejde úplně podle plánů. Je druhý týden a mě s prominutím už teď sejří, to učení, docházka do školy, neohlášené testy z chemie atd... No, ale pokusím se, přece jen o tu střední mi fakt jde, tak se na to nevybodnu, že jo..

Tak to jsou (ve zkratce) mé dva první týdny ve škole. Uvidím, jestli o tom budu psát ještě samostatný článek, asi už ani ne, řekla jsem vám to nejdůležitější, co jsem měla a chtěla.

(Aktuální fotka... Na jedné se pitomě směju, ta druhá je rozmazená... Jsou to nervy..)

A co jinak? Část tohoto článku píšu zalezlá v posteli s netbookem, protože jsem samozřejmě z tohohle počasí nastydla. Asi bych opravdu měla začít pracovat na své imunitě...
Ony se totiž u nás konaly pivní slavnosti a tam mě to tak nějak podlomilo. A ošklivé počasí tohoto týdne mě dorazilo. Tak se teď snažím to rychle zpravit, ležím, piju čajíčky, užívám tabletky na škrábání v krku a tak... Mimochodem o pivních bude asi taky článek vyhrazenej jen na ně. Neboť tam, tam se stalo takových věcí...

Byl to život. Jó, ty prázdniny.

Já jsem se nějak rozjela s tím psaním, ale takhle dobře už jsem se dlouho nevypsala. Jsem ráda, že jsem se dočasně vrátila k mému zanedbanému blogu, chybělo mi to tu, chyběli jste mi VY. Ale vaše blogy jsem četla a sledovala, takže jsem docela v obraze, jen jsem se prostě k tomu díky své neaktivitě na vlastním blogu nevyjadřovala, nekomentovala jsem.
Asi zase udělám menší rekonstrukci tady, chtělo by to. Uvidím, co vymyslím,... hlavně s tím menu.

Tak, co bych vám ještě řekla, v podstatě je toho tolik a já nejspíš ani nevím, kde mám začít. A víte co? Aby to nebylo zase předlouhatánské, nechám si to do dalšího článku, aspoň mi hned nejdojde nápad. :-)
Pokud moje dočasná chuť k psaní a blogu hned neuhasne (což doufám, že ne), můžete se aspoň z části těšit na nějakou tu recenzi filmu a knihy, pár novinek z prázdniny a i ze současnosti, novinek a teď mám na mysli těch hmotných, takže vám ukážu pár věcí, které mi udělaly radost, když jsem si je pořídila, dál nějaké fotky, projekt atd...

Blbnutí v jedenáct večer ve městě s kamarádkou a samozřejmě o prázdninách.
A těch obličejů si nevšímejte, jsou to momentky. :D

Mám další zásoby fotek, takže když vše půjde podle plánů, postupem času se jich možná i dočkáte.
No nic, zatím se mějte krásně, brzy se ozvu (držte mi palce, ať se mi to povede, protože jinak si už vážně dám pěstí)! AHOJ!

A co vy? Co prázdniny?

Co škola?

Jste také nemocní?

Co vy a blog?

Jak žijete?PS: Omluvte případné chyby v textu, píšu rychle a kontrola mi taky moc nešla, ach jo, jdu si pro kapesníky.

Annie :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andy Andy | Web | 15. září 2013 v 12:11 | Reagovat

Moc ti to sluší :)
Poslední rok na základce je nejlepší :) Já jsem druhým rokem na gymplu a celkem dost mě to tam baví :) Držím palce, aby ses tam dostala :)

2 WeriiiQ WeriiiQ | Web | 15. září 2013 v 12:52 | Reagovat

Páni, ty tvoje vlasy jsou dokonalost sama :) Jinak škola mě čeká za týden a docela se těším ;) ...

3 Allys♥Cook Allys♥Cook | Web | 15. září 2013 v 14:02 | Reagovat

ty fotky jsou bezva =)

4 Lůca Lůca | Web | 15. září 2013 v 15:58 | Reagovat

Mám jen rýmu..protože přítel pořád večer otevírá okna..blázen :D
Náhodou se na těch momentkách tváříš dobře...to já na momentkách vypadám jak dement.

5 Beatricia Beatricia | Web | 15. září 2013 v 18:55 | Reagovat

Na fotkách ti to moc sluší. Gratuluji ti k matematickému úspěchu; to je opravdu super, protože ten neblahý předmět nás ničí.
Děkuji ti za návštěvu a moc hezký komentář. ☼☼☼

6 vampire girl IS vampire girl IS | Web | 15. září 2013 v 20:03 | Reagovat

Naprosto tě chápu ,co se střední školy týče.Dny otevřených dveří,rozhodující testy,přihlášky na střední školu  a to všechno(taky jsem v devítce,a taky se na to vše dá se říct těším).Každopádně přeji hodně štěstí  a zdaru do tohohle pololetí.Moc ti to na všech fotkách sluší :D (jo musela jsem to napsat).ty poslední tři jsou nejlepší.Máš moc pěkný blog a design

7 Tess Tess | Web | 16. září 2013 v 0:34 | Reagovat

Pondělky na sedm by se měli zakázat! hnus:D joo ale to se máš já mám věčně do půl čtvrté :D

8 Charlie Charlie | Web | 5. října 2013 v 14:16 | Reagovat

Devítka je ten nejúžasnější rok na základce. Tedy až na to loučení na konci, které většina opláče. Jinak přijímačky taky nejsou nejhorší. Stačí zjistit jakou jsou formou a nezanedbat přípravu (vypočítat si pár příkladů/jazykových rozborů navíc, zkusit si udělat přijímačky z minulých let, doučit se to v čem člověk plave) a pak se to dá v pohodě zvládnout. Držím palečky ať se to povede.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.