Září 2013

16.9.2013 - Kosa jak v Rusku a den blbec

16. září 2013 v 19:37 | Annie |  Zápisky z mého života

Ahoj! Tak dneska jen narychlo. U minulého článku jsem se vypsala z podoby, jak se říká a tak vás po dlouhé době dnes čeká obyčejný zápiskový článek. Ale už chystám jiné články s trochou zajímavějším obsahem, uvidíme, co na ně řeknete. :)

(Mňam)

Jak vyplívá z nadpisu, na počasí je dost zřetelně vidět, že léto přechází ve výrazně chladnější podzim. Teploty jsou nízké a vítr je dost studený. No, je mi zima docela. A co jinak? Stávání do školy a v sedm už v tom ústavu být? Na zabití, vážně. Já myslela, že vážně nevstanu. Ale tak se mi to po nějaké chvíli povedlo. Samotný den byl dost podobný, na jedno brdo. Písemky, písemky a zkoušení. A ještě hned po víkendu nejdelší školní den v týdnu. Kill me now. Jsem totálně dead. A už teď se těším do postele. Mám pocit, že jsem dneska podělala snad úplně všechno, na co jsem sáhla. Až na písemku z dějáku a ájiny, ty dopadly (SNAD) dobře. Ale češtině, matika atd... Nějak jsem zapomněla zapnout mozek. Vzpamatuj se holka!

(stejně to můžu poslouchat pořád ♥)

Dneska už se fakt těším jen na tu postel, snad možná ještě na horkou vanu, čaj s medem a citrónem a končím. Potřebuju se ještě učit. Atd... Ale hlavně se potřebuju pořádně vyspat, jinak zítřek nepřežiju.

Třetí týden školy a já už chci další prázdniny... Kdo ne, co?

Můžete se těšit na obsahem zajímavější článek... už brzy. Ale tak chtěla jsem se ozvat a trošku vám sem něco napsat. I takový článek se počítá ne? Mějte se krásně, přežijte jak ošklivé počasí, tak ošklivou školu! Držte se!

Ahoj, vaše Annie.


Po dlouhé době a první dva týdny ve škole

15. září 2013 v 11:44 | Annie

Ahoj!
Mám se vůbec ještě vyjadřovat pořád k tomu stejnému problému, k mé věčné neaktivitě? :D Radši ne. = (omlouvám se) K napsání dalšího článku jste mě stejně dokopali VY, protože jste mi zaprvé začli chybět a za druhé mě k tomu povzbudily vaše milé komentáře u minulého (dávného) článku. A obecně, začlo se mi opět stýskat po psaní.

Na začátek chci říct, že článek na téma prázdniny a jejich obecné shrnutí, novinky, radosti a zklamání dvou měsíců, kdy jsem se ani neozvala vás ještě čeká, určitě mám, co vyprávět.
Ale pojďme se podívat na ty zmiňované dva první týdny in der Schule. Sice to vezmu trošku ve zkratce, ale dočkáte se článku, zaměřeného přímo jen a pouze na to. Možná. :D


Celý článek!