Tíha nedořešených věcí je obrovská...

17. července 2013 v 0:24 | Annie |  Píšu na téma- ...

Ahoj.
Ještě než se rozpovídám (no, rozepíšu) o tématu, které je u mě aktuální, chtěla bych poznamenat, že článek na téma konec školního roku, prázdniny, nový design, moje dlouhá neaktivita a můj život vás teprve čeká. Ale článek, který chci vydat po té nějak moc prodloužené pauze se týká tématu, které vyčtete z nadpisu.

Je to takový článek k zamyšlení, na určité téma a zároveň něco z mého života, můj přídavek.
Je to tak. Spousta z vás holky, již bude vědět, o čem opět budu psát. Vzhledem k tomu, že se obecně po tak dlouhé chvíli potřebuju vypsat a jsem přímo naladěná k psaní článků, tak o téhle věci vám potřebuji "povědět" dvojnásob.
Kdo nechce, nečtěte to, je to opět ten samý problém, KLUK. Což bude souviset s tímto tématem, je to v podstatě bonus, má osobní zkušenost týkající se tématu z nadpisu.


Více v C. článku!


Víte, nedořešené věci jsou jednou z nejhorších věcí, které znám. Ano, jeden řekne- ,,Tak to vyřeš a dořeš a máš po starostech." To se však lehce řekne, ale těžko udělá. Tíha nedořešených událostí je občas až nesnesitelná.

I já jsem šla do letních prázdnin s neuzavřenou a nedořešenou věcí. To byl asi taky jeden z důvodů, proč jsem se na ně letos ani nijak extra netěšila. Ale jak jsem to měla udělat? Jak jsem tuhle zapeklitou věc měla sakra vyřešit?

Aby jste chápali, objasním to. Spousta z vás, z mých návštěvnic, víte, že mě už nějakou tu dobu trápí jeden kluk (ano, typický problém holky, ale co, někam to vykřičet musím, potřebuju to někam napsat a dostat to ze sebe, tak proč ne na můj osobní blog, že). Asi také víte, že mezi námi to bylo zvláštní. Kamarádství nebo to bylo něco víc? Jistě, z mé strany to bylo určitě něco víc, vždyť já se do něj zamilovala, on byl a stále pořád je moje první láska, nejspíš. Ale jak to cítil on?


No, spoustu z vás určitě napadne, proč jsme si o tom spolu třeba nepromluvili, mě to také napadlo. Ale copak se dá o takových věcech v mém věku nějak inteligentně mluvit? Někdo to asi umí, ale já nevím, jestli my dva by jsme to zvládli... Každopádně, to je vedlejší. Jde o tohle, byli jsme si hodně blízcí, aspoň já to tak cítila (spousta lidí mi říkalo, že si to nemyslím jen já, že je to na oko vidět...). Věděla jsem a ano, troufám si to tvrdit, že jsem se mu aspoň drobně líbila, vždyť mi to svým způsobem potvrdil (to je tak trochu nadlouho..). Ale poté začal chodit s jednou holkou. Ona, jak bych to řekla, chodila s každým druhým od nás z města, ehh, takže jsem si říkala, že jim to nejspíš dlouho nevydrží a vůbec. V tu chvíli jsem na něj zanevřela. I když jsem nechtěla, za to, co udělal, jsem s ním přestala komunikovat. On se také choval divně, skoro se mi nepodíval do očí, mluvit se mnou zkoušel jen párkrát. Něco tam bylo, to mi nikdo nevymluví.

Nechala jsem tomu volný průběh. Ano, pořád jsem ho měla ráda, strašně moc ráda, ale musela jsem se chovat odtažitě. Pak se začalo šířit, že vztah s tou holkou je jen fake, ale nikdo to ani nevěděl jistě, takže se nic neměnilo. Po nějaké době, co jsme se spolu skoro nebavili, se to zase tak nějak vrátilo. Nebylo to takové, ale začalo to na novo. (Ano, vážně jsem tak blbá a připustila jsem si ho zase k sobě, no, zamilovanost dělá divy.)


A teď se dostávám k tomu hlavnímu. Poslední týden školy. Potom, co jsi všichni začli myslet, že spolu něco máme, jsme jim tak nějak objasnili, že ne. A na dva dny jsme se od sebe vzdálili. A pak přišel ten nejdivnější den, který udělal to, co jsem psala- šla jsem do prázdnin s neuzavřenou věcí, s věcí, která mě tíží. Ten den, jsme spolu strávili strašně moc času, zkrátka bylo to jako dřív (sakra, to je jak nějaká telenovela...). Tenhle článek by byl ještě o hodně delší než je, kdybych vám měla popsat vše, co jsme dělali jen ten den, takže přejdu k tomu důležitému.

Nechci to jsem psát všechno, takže zkráceně- on se choval úplně jinak než jindy. Hrál si s mými vlasy, pak se mi omluvil, zvedal mě do náruče, "tančili jsme spolu", blbli jsme jako kamarádi a přesto to bylo něco víc. Ten den se mi opět vrátila myšlenka a částečně i naděje, že by jsme my dva mohli být spolu. Mohli? To už je otázka té nedořešené věci.
Málem bych zapomněla na tu nejdůležitější věc. Jak jsem psala, ta jeho holka, no, prostě chodila každý týden s někým jiným a tak to dopadlo stejně. Už spolu nejsou.

A tak pořád přemýšlím, přemýšlím o něm, o nás. Možná si to všechno jenom namlouvám. Ale copak tohle si může vytvořit moje hlava? Já vlastně nevím, co si mám myslet, zase.


A tak mi Vojta dal další a další důvod k neustálému přemýšlení.
2 měsíce, letní prázdniny a na břemeni tíha, týkající se, pro mě tak důležité a přesto nedořešené věci.

Annie

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 S-hejvi S-hejvi | Web | 17. července 2013 v 11:54 | Reagovat

snad se to srovná, kluky neřeš :D jinak se těším na design a moc děkuju:)

2 xoxoNelly xoxoNelly | Web | 17. července 2013 v 13:52 | Reagovat

OO..kde jsi senhala knížku,kterou právě čteš?

3 Em. | © shaymitchell-daily Em. | © shaymitchell-daily | Web | 17. července 2013 v 19:05 | Reagovat

Ooo, máš moc hezký a zajímavý blog! :) Jinak, chtěla bych tě o něco požádat, protožw už nevím jak jinak bych si mohla hlasy shánět než psát na blog... Jsem v soutěži, kde můžu vyhrát autogram Seleny Gomez a Justina Biebera. Moc ráda bych je chtěla mít, protože bych je darovala své sestře jako dárek, jenže nemám dost hlasů na to, abych mohla vyhrát... Prosím, pomohla by si mi a hlasovala pro mě? Moc ráda oplatím!! ;) Hlasuj pro Em. http://ian-somerhalder.blog.cz/1307/autogram-seleny-gomez-hlasovani  a tady http://ian-somerhalder.blog.cz/1307/autogram-justina-biebera-hlasovani

4 Infinity Infinity | Web | 17. července 2013 v 23:57 | Reagovat

Tak to zní dost komplikovaně. Je mi líto, že ti takhle motá hlavu, na tohle jsou kluci experti. Tohle trápení s láskou moc dobře znám, já prožívám něco podobného. Jsem zamilovaná do mého kamaráda a je to těžké..
Zkus Vojtovi napsat, co to ten poslední den, co jste byli spolu, vlastně pro něj znamenalo.. Já vím, že to pro tebe nebude lehké, ale když tenhle krok neuděláš, nedozvíš se to.

5 Společniče Společniče | Web | 19. července 2013 v 3:43 | Reagovat

Měla jsem to podobné taky jsem byla za ilovaná až po uši ale dodnes necím jak ro cítil on :(

6 Melissa Melissa | Web | 20. července 2013 v 0:40 | Reagovat

Taky nemám ráda nedořešené věci,ale kvůli tomu klukovi by ses neměla trápit,protože za to nestojí.Možná,že se ti líbí,že ho miluješ,ale on to tak evidentně necítí.Já bych takového kluka nechtěla,dal před tebou přednost jiné holce,i když jste si byli svým způsobem blízcí a to se nedělá.A pak,když nedostal-nebo dostal,to co chtěl se vrátil za tebou...Chápu,že jsi do něj zamilovaná,ale věř,že takhle to bude dělat pořád...Myslím,že se s tebou chce jen vyspat nebo už jste spolu spali...?Cítíš to stejně?Opravdu to tak chceš...?

7 Em Zet Em Zet | Web | 8. srpna 2013 v 19:58 | Reagovat

Ach, zlato, to mě moc  mrzí. :( Nevím, co k tomu napsat, i když jsem ten tvůj smutný článek přečetla jedním dechem. Nevím, co napsat možná proto že sama prožívám šťastná vztah, a nedovedu se vžít do situace, že ne vždy vztah musí být šťastný, v tvém případě je to takový vztah nevztah. -.- Řekla bych ale z toho, co píšeš, že ten kluk k tobě taky něco cítí, i víc než jen kamarádství! :P Myslím si, že to má docela slušnou naději. Bohužel nevím, kolik ti je let. Ze stylu tvého psaní tipuju tak 17+. :) Každopádně přeju i hodně štěstí, achjo a snad se v tomto nepřehledném komentáři vyznáš. Prostě ti přeju, aby to vyšlo podle tvých představ, protože tvoje slova se mi zdají být upřímná.

8 Em Zet Em Zet | Web | 8. září 2013 v 14:28 | Reagovat

Prosím, napiš ještě další článek. :) Máš skvělé články!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.