Červen 2013

Projekt 30 days challenge - Day 1. - Popiš sama sebe

12. června 2013 v 19:47 | Annie |  Projekt 30 days challenge

Projekt 30 days challenge - Day 1. - Popiš sama sebe


Vcelku těžké téma pro první den tohoto projektu. Nemyslíte? Já sama sebe popisuju docela těžko, vždycky říkám- každý si na mě musí udělat vlastní názor. Od vzhledu až po povahu. Ale když pak přijde takovýhle úkol, popsat svou osobu, je to vcelku složité. No, pokusím se o to.

Popravdě, vůbec nevím, kde začít. Takže možná (spíš určitě) tenhle text bude vážně hodně zmatený, ale ten, koho to aspoň drobně zajímá, si v tom své o mě najde. Přibližný obrázek jste si již za tu nějakou dobu na mě mohli utvořit, z mých článků, z mého způsobu psaní, z mého vyjadřování atd... Já se ale tady budu snažit popsat svůj "vnitřek". Nepůjde mi o to, abych vám podrobně popsala, jak vypadám, jaké mám klady, jaké zápory na svém zevnějšku, tady půjde o osobu, která je uvnitř, uvnitř mě. Nevím, jestli z toho vůbec něco pochytíte, jelikož budu přeskakovat jednou tam, jednou sem, ale snad aspoň částečnou představu o mé povaze si vytvoříte. Držím vám palce, mimochodem i sobě! :D


Pokračuj do celého článku.

Fotky z mého života (květen, červen 2013)

6. června 2013 v 20:28 | Annie |  Momentky z mého života

Zdravím všechny návštěvníky mého blogu!
Tak konečně malé nahlédnutí do mého života v podobě pár momentek, odehraných buďto v květnu nebo teď v červnu tohoto roku. Přišlo mi to jako vcelku dobrý nápad, aspoň pořád nemusíte číst a můžete se dnes jen koukat.
(Rozepsala jsem si první den projektu, je to docela těžké téma, tak uvidím, co z toho vyleze.)
Mimochodem, záměrně tam nenajdete moc fotek přímo mé osoby, mě, jelikož ty mám právě připravené do toho prvního dne zmiňovaného projektu. Teď už dost povídání, jdeme se koukat:

(Upozornění- nejsou to nějaké extra fotografie, vážně spíš takové- tohle je fajn, tak to vyfotím, nic uměleckého nečekejte.)


No jo, maminka pekla. :D


Dasty, méďa. ♥


Prý posílá pusinku. (Ano, zdraví vás i mé tepláky..)

• Více v celém článku!


Myslím, že fakt padnu už.

4. června 2013 v 19:47 | Annie |  Když mám chuť psát a psát...

Zdravím. Můj původní plán byl konečně začít se zmiňovaným projektem → ale změna přišla. Neměla jsem sílu začít psát první den, jelikož ten se týká popisu mě samotné a já ve stavu, ve kterém jsem, vážně zvládnu napsat jen tenhle poněkud podprůměrný a urychlený článek. No, aby jste mě pochopili, jsem nemocná, opět. Fakt už se jít rovnou odstřelit.
Né, tak to zase ne, ale je to šílená otrava. Ale tak jako divit se snad ani nejde, to počasí je šílený. Takže místo abych psala hromadu důležitých posledních testů ve škole, tak se válím doma v posteli a popíjím čaj. Berme to z té lepší stránky, aspoň se to všechno našprtám a třeba to napíšu aspoň z části přijatelně.


• Pokračuj do celého článku •