Duben 2013

23.4.2013 - Šťastná, ale neaktivní, že?

23. dubna 2013 v 19:14 | Annie |  Zápisky z mého života

Zdravím vás!
Je mi to až blbé, když si uvědomím, jak šíleně dlouho jsem se zase neozvala. Omlouvám se, ale období, které teď prožívám je strašně zvláštní a strašně krásné. Asi víte proč.. No a abych vám to přiblížila, už to mezi námi nejsou jen pohledy, úsměvy a nesmělé pozdravy (viz předchozí článek)..
Bohužel dneska nemám úplně čas, takže tenhle článek vezmu malinko rychleji, ale v příštím článku vám to všechno povyprávím a vynahradím. :)


Ve škole je to super, samozřejmě, velkou část toho, že se to tam dá snést, dělá právě ON, ale když nepočítám tohle, tak obecně je to tam momentálně vlastně fajn. Známky jdou (musím to zaklepat), dneska jsem dokonce obdržela za jedna z čtvrtletní práce z matiky a měla jsem nejlepší práci! Čumím ještě teď! :D Takže super no!

Počasí mě taky těší, je krásně a hned se mi lépe chodí ven, do školy a skoro každý den po škole do města, kde se toho taky hodně stalo. Joo, to vám taky jednou povyprávím..

Tady na blogu jsem chtěla změnit design, ale nejspíš vrátím ten předešlý, jelikož nemám čas ho dodělat a ani se mi nijak zvlášť nelíbí. Omluvte proto takové neshody v barvách a podobně. A co týká článků, to vám teď taky nemůžu moc přesně říct. Budu psát o tom, co je aktuální asi, možná zase něco nafotím, uvidíme...

(Zdraví vás, aktuální Annie. :D)

Já bych vám toho ještě mohla a chtěla napsat, ale musím pomalu letět na vycházku s Dastym (pes). Pak se najíst a udělat věci do školy, hodit sprchu a pak ležet, 20 minut přemýšlet nad ním a pak konečně usnout. Opět se projevila moje plánovací nálada, já vím. :D

• Mimochodem, možná mi zbyde čas, tak se ptejte na Asku ↓ . Nějakou tu dobu už ho mám, ale sem na blog ho dávám poprvé, takže budu ráda za nějaké ty otázky. :)

http://ask.fm/AnetR


Mrknu k vám a půjdu na to (↑) !
Jak jsem psala, příště vám to vynahradím, ale já jsem vážně poslední dobou tak nějak hlavou v oblacích... :)

Mějte se úžasně, skvěle, krásně!

AnnieBýt zamilovaná, je to krásné, strašně krásné...

15. dubna 2013 v 21:27 | Annie |  Píšu na téma- ...

(Kdyby vás moje neustále žvásty o NĚM a nebo obecně o mém životě nějak štvaly, klidně to napište upřímně a já změním aspoň na chvilku téma. Ale já se ohledně toho prostě musím a hlavně chci vypsat. A v podstatě, je to můj blog, psát si můžu o čem se mi zachce... :D Ale i tak mě samozřejmě vaše názory zajímají, že? :) )
Doporučuji si pustit písničky, i já, když jsem psala tenhle článek, tak jsem poslouchala, konkrétně tyhle dvě, které se k tomuhle článku prostě hodí-Víte, dneska je ten pravý den na to, pustit si klidné písničky a psát. Psát o NĚM, či o něčem jiném, to záleží. A já prostě musím dneska psát na to téma, na téma on. Je to v podstatě strašně krásné. Krásné, se zamilovat.


Ráno se vzbudit, ale ne otravně zamáčknout budík, ale hned si vzpomenout, "dneska ho uvidím, uvidím ho ve škole" a to vám garantuju, že se těšíte i do té příšerné školy, díky němu, JEN díky němu.
Jdete a zatajíte dech, když ho ten den uvidíte poprvé. On vám věnuje pohled se zaujetím, vy koukáte a v zápětí se pousmějete, on se pousměje (či v opačném pořadí), vy můžete omdlít a ve vaší hlavě se rozjede oslava.
Celý den ho vyhledáváte očima. Rozplýváte se nad tím, jak je roztomile stydlivý, když je na blízku a vy mírně nervózní z jeho přítomnosti. Celý den se vám v hlavě promítá, vše, co se mezi vámi vstalo a říkáte si, jestli to nešlo říct nebo udělat ještě lépe a jestli jste nevyzněli nějak blbě, či co... Pak vás pozdraví, vy se zarazíte, v zápětí se usmějete a nadšeně odpovíte. A pak už se jen smějete a radujete se s kamarádkou se slovy - "On mě pozdravil, teď, tady!"


A všechno tohle dokáže zamilovanost.
Je to nesmírně krásné a zároveň šíleně těžké.
Jsou tu světlé a stinné stránky, kdy si říkáte, má mě jen jako kamarádku, to nikam nepovede a najednou se to "vyhrotí" zase tím správným směrem a vy můžete puknout radostí.


Já to teď prožívám a píšu z vlastních zkušeností, mezi mnou a ním je to zatím přesně takové, trošku nesmělé, přesto krásné, je vtipný a z jeho úsměvu se mi podlamují kolena, doslova.
Aby jste pochopili, tohle byl článek na téma zamilovanost a zároveň článek z mého života, propojila jsem to a myslím, že jsem se úžasně vypsala. Ani nevíte, jak moc bych si přála, aby se to mezi námi vydařilo.

Nechme tomu čas, já vás samozřejmě budu informovat.

Ach, je to dobrý pocit, se takhle vypsat, konkrétně z nějakého takového pocitu.
No nic, tohle byl trošku jiný článek než deníček, tak aspoň změna. A doufám, že vás to nenudilo číst. :)

Jsem zamilovaná.
Kdo by řekl, že to tenhle rok řeknu, mezi námi je to náhoda, zvláštní a nesmírně krásná náhoda.

PS: Omluvte případné chyby v textu, mírně jsem chvátala!


Annie ♥

14.4.2013 - Poklidná neděle, snad.

14. dubna 2013 v 14:58 | Annie |  Zápisky z mého života

Ahoj!
Nejprve vám musím strašně poděkovat za komentáře u minulého článku, potěšilo mě jejich množství a především jejich obsah, tolik krásných slov, myslím, že se začnu červenat, takže díky, díky moc! :)


Víkend je u mě klidný, takže doufám, že to tak zůstane i nadále, jen škoda, že už je opět neděle.
Včera jsem shlédla horror nebo spíše trailler Gothika. No, bylo to zajímavý, ale tak trošku zvláštní. Miluju horrory, tak jsem si to nesměla nechat ujít, možná jsem čekala malinko víc, ale i tak to bylo dost dobrý..!


Dneska chci všechno udělat dřív, ať to potom nehoním po večerech. Jinak venku je krásně! Od rána svítí sluníčko, což mi dodává novou energii, mám z toho zkrátka radost. 18°- to je prostě bomba!

No, co bych vám tak ještě řekla. Vlastně asi už nemám co. Další článek se bude nejspíše týkat kontaktů na mě, které už tak dlouho chci doplnit i do menu. Ok, to by bylo všechno, moc se toho neudálo, takže o svých zážitcích toho moc napsat nemohu, tak snad příště...

Mějte se úžasně, já jdu mrknout k vám! Tentokrát trošku kratší článek, příště to napravím!
Ahoj!

Annie ;)


Focení - jarní probouzení

10. dubna 2013 v 17:59 | Annie |  Když se mi dostane pod ruku fotoaparát

Zdravím!
Tak jsem se konečně dostala k tomu focení. Udělalo se hezky, vysvitlo sluníčko a já vzala do ruky fotoaparát. Sice jsem nevyrážela nijak daleko, nýbrž jen na naší zahradu, ale myslím, že i přes omezený prostor z toho vznikly povedené fotografie. Nemohla jsem odolat a nafotila jsem mnoho fotek probouzející se jarní zahrady (dám vám sem jen některé). A to je tedy dnešní téma těchto fotek. Vše je to focené včera, jelikož to bylo ještě hezčí počasí, než je dnes. Příště třeba vyrazím někam dál, ale to zatím nechme být a pojďme se na fotky podívat. :)


Teplota se včera nadějně zvyšovala, na rozdíl od předešlých dnů.


Jarní květiny v hlavní roli.

Více v C. článku!

8.4.2013 - Že by konečně teplo?

8. dubna 2013 v 18:43 | Annie |  Zápisky z mého života

Ahoj!
Vím, slibovala jsem originální články, nebojte určitě budou, ale dnes mám prostě náladu a především chuť (což je pro blog nejdůležitější) napsat něco o mém dnu, o mém životě. Tak to tu snad ještě pár lidí číst bude... ;D


Tak co? Že by konečně teplo? Dnes bylo slunečno, na sluníčku tedy teplo, ve stínu chladněji a i ten vítr byl studenější, ale i přesto jsem měla z tohodle dne radost. A zítra má být ještě lépe. Tak snad je se na co těšit! :)

Ve škole pohoda, sranda. Dělali jsme laborky z chemie, čehož jsem se bála, protože já jsem na tohle prostě antitalent, pokaždé. Ale nakonec to bylo v pohodě a i legrace.. Jsem teda spokojená. :)


Já vlastně nevím, o čem ještě psát. Ale měla jsem a mám takovou pozitivní náladu, že jsem se prostě musela aspoň ozvat. Ani žádné novinky pořádné nemám, chtělo by to, aby se něco nového událo, ale jen něco dobrého samozřejmě. Abych, když píšu o sobě a mojem životě, měla o čem vlastně napsat...
No nic, vidím, že už povídám o blbinách. Snad se budu moci tedy příště ozvat s něčím záživnějším. Každopádně se poptám na něco i vás-

Jaké je u vás počasí?

Jak jde škola?

Máte rádi měsíc duben?


Já se kouknu k vám a vyrazím na procházku se psem.

Zatím se mějte krásně,

Annie! :))

4.4.2013 - Welcome April!

4. dubna 2013 v 20:21 | Annie |  Zápisky z mého života

Zdravím!
Tak že bych se konečně po takové době ozvala! Ano, jsem tu a píšu tenhle článek!
A musím říct, že je toho hodně, o čem bych se měla aspoň stručně zmínit.


Co takhle přivítat duben! I když to počasí, které právě sleduju z okna, by se spíše dalo určit na lednové, než na to dubnové. O tom jsem také chtěla psát. Vážně to počasí nechápu, tak šíleně mě to štve. Zima jak v morně, neustálý sníh, studený vítr a žádné sluníčko. Vždyť to už je tak příšerně otravné. Ale co s tím naděláme, že? Snad už se to brzy zlepší a jestli ne, tak se vážně stěhuju do teplých krajin! :D

Co vy, jak jste si užili prázdniny a Velikonoce obecně?
Já je prožila v klidu a pohodě. Jen jsem se v sobotu lekla, že jsem nějaká nachlazená, trošku mě pobolívalo v krku, jsem nějaká nastydlá, dneska se mi spustila rýma.. :/

Ve škole. No tak tam to je kupodivu úplně v pohodě (musím to zaklepat). Dneska jsem obdržela za 1 z matiky, vyvěste státní vlajky! Takže tam super!
Co ON a JÁ. Je to stejné, jako když jsem psala na tohle téma minule. Ale nevadí mi to, jelikož je to sice stejné, ale pořád stejmě milé.. :)


O blogu. No tak, neustále něco slibuji a ono nic, že? Takže radši už nic přislibovat nebudu a jenom vám povím, že mám pro vás z části napsanou takovou úvahu, na kterou by jste se mohli těšit...

Pátek, takže co zítra? Vyrážím do knihovny a po delší době do města obecně, s kamarádkou. Jen doufám, že nebude moc pršet, jelikož to bych to byla nucena odložit, nepotřebuju nastydnout ještě o něco více.. A pokuď tedy půjdu, tak bych to mohla spojit s focením, které mi minule překazilo nevlídné počasí. Tak uvidíme, co z toho vyleze.. :))


Teď se jdu vrhnout na němčinu, za chvíli by měl přijet bratr z Prahy, (kde studuje VŠ), tak se těším. Pak se mrknu na zeměpis, hodím sprchu a uvidím, co dál. Počítám s tím, že zalehnu brzo, jelikož mám za sebou nejdelší a nejhorší den v týdnu. Od 7 hod. (nultá hodina) do 14:30 hod (odpoledka). Uff. Aspoň, že je to za mnou.

Před tím vším kouknu k vám.
Mějte se krásně a ještě jednou omluvte moji neaktivitu.

Ahoj,

Annie! :)