Březen 2013

Opět organizační článek?

29. března 2013 v 11:21 | Annie

Tolik krásných komentářu k předešlému článku, děkuji vám, jste milé holky! :))
Jinak vás samozřejmě zdravím, jak užíváte prázdniny?

Já skvěle, je fajn, mít za nějakou dobu takový klid.
Ptáte se, o čem bude tenhle článek? Ujasnění. Co tu přibude, malé plány k blogu, jak už jsem psala, jsem plánovací typ, takže si všechno týkající se blogu sepíšu a seznámím vás s tím. Nebojte dlouhé to zase nebude. :)

Další slovo k designu. Jak vidíte, vytvořila jsem si jednoduchý, prozatím. Hledám někoho, kdo dělá a nastavuje designy na přání. Ale nechvátá to tolik, tenhle stačí, zatím. V menu se toho ještě hodně dodělává, obrázky, kontakty, na všem ještě pracuji... Rubriky přibývají a já mám spoustu nápadů, tak teď je tak ještě uskutečnit, že?

Novinky, které přibudou. Abych vám vše nevyžvanila, tak si něco nechám pro sebe, ať máte také nějaké to překvapení. Ale mohu poznamenat, že se můžete těšit na více mojich doporučení, názorů, mé vlastní a doufám, že aspoň z části originální tvorby. Od psaní až po focení. Prostě aby si tu každý našel něco. Čekejte i nějaké nové projekty blogu, v budoucnu (doufejme) toho bude vážně hodně... :)


Dost mého plánování, musím začít konat!
Ale než se rozloučím a začnu na něčem makat, tak bych na vás měla pár otázek, ať pořád nemluvím jen o sobě.
Možná už se některé opakují, ale ráda uslyším vaše tipy znovu!

Je tu někdo, kdo by mi mohl pomoci s tím designem a nebo případně neznáte někoho takového?

Jak si užíváte prázdniny?

Co vy a Velikonoce?


---
Jako vždy se mějte krásně a já se brzy ozvu s poněkud záživnějším článkem!

Annie


Že by komplet rekonstrukce?

25. března 2013 v 19:10 | Annie

Ahoj, moc vás všechny zdravím v pondělní podvečer.
Mám tady jedno téma, o kterém bych vám chtěla a také měla povědět.

V období velikonočních prázdnin bych chtěla provést poněkud větší rekonstrukci mého blogu. Rubrik zatím sice moc nemá, ale to bych právě chtěla změnit, aby to tu pořád nebylo jen o zápiskách z mého života, mrzelo by mě, kdyby vás to tu začalo nudit, takže tak.
Větší rekonstrukcí mám na mysli, změnu designu, který si buďto nechám vytvořit od někoho šikového, jelikož já na to vůbec nejsem a nebo si půjčím nějaký volný lay z jedné úžasné stránky. To ještě promyslím.
Dál by měla proběhnout změna menu, které bych chtěla oživit, rekonstrukce a přidání rubrik a obecně celková poúprava blogu, jestli mi rozumíte.


Takže tohle všechno bych chtěla provést o velikonočních prázdninách, kdy na to bude konečně čas. Přála bych si, přidávat více článků, které budou aspoň z části originální, které vás zaujmou. Něco u čeho se třeba chvilku pozastavíte a tak...
Úvahy, moje vlastní názory na konkrétní věci, články na téma týdne, články o věcech, které mě zaujaly a chtěla bych vám je ukázat a doporučit, moje kresby, moje literární tvorba, prostě něco, v čem mě lépe poznáte, poznáte mé názory.
Tak jasně, v zápiskách z mého života mě také poznáváte, ale já mám spíše na mysli něco na ten způsob, abych vám ukázala můj názor, nevím jak bych to lépe popsala, takže doufám, že jste mě jakž takž pobrali.
Tím ale nechci říct, že zápisky do ,,blogového" deníčku nebudu již psát nebo že je nějak odsuzuji, to rozhodně ne. Já je píšu ráda, ale jen né každého tohle zajímá, tak chci trošku psát i o něčem jiném, aby jsi tu všichni našli něco, co by je mohlo zaujmout, tak je to míněno, to jen pro vysvětlení...

Takže to mě a i vás v nejbližší době čeká. Doufám, že se vám nově zrekonstruovaný blog bude líbit, třeba více než jeho nynější podoba a menší a trošičku nudný obsah.

• ↑ K tomuto článku a obecně zamyšlení se nad svým blogem mě částečně dovedla blogerka Infinity svým novým článkem, za což jí osobně chci poděkovat, občas je dobré se nad něčím pozastavit a trošku nad tím zapřemýšlet. Částečně jsem tuhle změnu chtěla udělat už nějakou dobu, ale tohle mě k tomu konečně dokopalo. A já mám teď konečně ten správný pocit, že se svým blogem mířím správným směrem... :)

---

Teď se stručně vyjádřím k dnešku.
Pondělí jako každé jiné.
Až konec samotné výuky mi vykouzlil úsměv na tváři. Chvilku jsem si s NÍM povídala. Téma to bylo spíš k pousmání, ale co mě potěšilo bylo to, že mi během tohoto kratičkého rozhovoru věnoval tři zářivé úsměvy a vy si můžete domyslet, že já jsem v té chvíli totálně roztála. Úsměvy jsem mu samozřejmě oplatila. Díky němu se těším zítra do školy, stačí mi i to, že ho uvidím... :))

Aktuální fotka aneb musím se na vás usmát. :))

Víc bych k dnešku neměla, chtěla jsem vám napsat tohle, jelikož to jsem si vážně nemohla odpustit.

Každopádně mrknu k vám a půjdu pracovat na věcech do školy a poté si půjdu rozvrhnout, jak to tady bude asi vypadat, no jo, jsem plánovací typ... :)

Fuu, dneska jsem se rozepsala, ale o tom to je, ne? Proto mám blog, abych mohla psát, třeba i kilometrové články..

Mějte se krásně,

Annie


24.3.2013 - Opět neděle + ukázka bot z pátečních nákupů...

24. března 2013 v 14:25 | Annie |  Zápisky z mého života

Zdravím všechny o nedělním odpoledni!
Jak užíváte krátící se víkend?

Mimochodem do včerejšího článku s nově koupenými věcmi jsem vám zapoměla hodit boty, takže je vám ukážu v tomhle článku a do toho předchozího je teď doplním...


↑ Boty - Deichmann
Cena: 299,- Kč

(Kotníkové tenisky, které jsem si zamilovala na první pohled, jsou obyčejné, ale na noze vypadají skvěle. A ta cena byla taky skvělá, takže nebylo nad čím váhat..) :))

----------

Dneska toho mám ještě hodně. Potom, co dopíšu tenhle článek, půjdu se mrknout k vám, umyji si vlasy a udělám něco do školy. Normálně bych takhle brzy se všemi těmi věcmi nezačínala, ale večer jdeme na koncert, na který se mimo jiné moc těším. Je to klasická hudba, místní orchestr, zítra vám napíšu, jaké to bylo, chodíme pravidelně, takže věřím, že skvělé. :)

(♥)

Zítra opět do školy, že? Ale tak aspoň, že jen na tři dny, pak začínají dvoudenní velikonoční prázdniny + víkend + svátek v pondělí, super ne? :)

Velké díky vám patří za včerejší skvělou návštěvnost a za zanechané komentáře u předchozího článku, ani nevíte, jak jste mě všichni potěšili, jste milí!

Ok. Jdu projít vaše blogy a pak něco konečně začnu dělat, celý den relaxuju, takže je na čase... :)

Mějte se úžasně, zatím ahoj!

Annie


Na nákupech 02 - z 22.3.2013

23. března 2013 v 19:20 | Annie |  Když si udělám radost a koupím si něco pěkného...

Tak slibovaný článek s nově koupenými věcmi je zde.
Co bych k tomu tak ještě napsala? Hmm, asi jen- jdeme na to!

!!! EDIT 20:30: Zapoměla jsem na boty, takže ty vám sem hodím zítra, omlouvám se. Jsem nějaká roztržitá... :D

Začnu u kosmetiky, takže řasenkou.


Řasenka od essence - get BIG! LASHES
Cena: 59,90 !!
(Chtěla jsem ji vyzkoušet, jelikož od essence jsem žádnou kosmetiku zatím neměla, také mě zaujal její vzhled a příznivá cena, takže určitě časem čekejte recenzi!)Přecházím k nákupům z Takka (kde jsem měla slevové kupónky)!


Kalhoty dlouhé
Cena (původní): 499,- Kč , po slevě: 349,- Kč

(Kalhoty, které jsem si chtěla už dlouho koupit, takže z nich mám snad tu největší radost!)

Více v C. článku!


23.3.2013 - Sobota, co víc si přát!

23. března 2013 v 10:49 | Annie |  Zápisky z mého života

Ahoj!

Tak konečně víkend! Jsem ráda, i přesto, že mi nijak extra nevadila ani ta docházka do školy tenhle týden, překvapivě.
Každopádně je fajn, že ty dva volné dny máme, že?


Ve škole to ušlo, známky se tenhle týden dařily, tak jsem ráda aspoň za to.

Jinak včera jsme byly s kamarádkou (její blog u mě v menu) na zmiňovaných nákupech a myslím, že jsme ani lépe pořídit nemohly!
Dnes nebo případně zítra čekejte článek s novými věcmi, zajímá mě váš názor!


Ještě bych vám chtěla opět poděkovat za krásnou hromadu komentářů u předchozích článků a za skvělou návštěvnost, děláte mi ohromnou radost! Takže díky! :))

Tak to bude všechno, co jsem vám chtěla zdělit, je to kratší článek, ale tak můžete se těšit na ten další, s těmi věcmi.
Jdu se kouknout k vám a půjdu si asi číst, knížku kterou mám teď rozečtenou (viz menu) mě teď začalo docela bavit...

Tak brzy čekejte článek s novinkami a mějte se zatím krásně!

AnniePísničky, které mé uši baví!

21. března 2013 v 17:54 | Annie |  Písničky, které mé uši baví!

AHOJ!
Tak dneska vám přináším článek, který slouží nejen k tomu, aby jste se koukli, jaké písničky se mi momentálně líbí, ale také jako inspirace vám, jelikož nevím jak vy, ale mě občas dochází fantazie a nevím, co bych si pustila, takže tady vám to může aspoň z části pomoci a můžete zde najít píseň, která se vám třeba zalíbí, tak jako mě. :))

Jdeme na to!


↑ Paramore - Now
(Písnička, kterou mohu momentálně poslouchat pořád, je šíleně dobrá!)

Více v C. článku!

20.3.2013 - Musím se usmívat...

20. března 2013 v 18:28 | Annie |  Zápisky z mého života

Ahoj!
Hned na začátku vám chci strašně moc poděkovat za úžasné komentáře k recenzi, opravdu moc mě potěšily a jsem ráda, že jste mojí práci ocenili! Stejně tak vám děkuju i za krásnou včerejší návštěvnost!


Teď k dnešku.
Dnešní den byl v pohodě, hlavně odpoledne. Strávila jsem ho u kamarádky (!její blog!) a byla to vážně sranda.

Dále by vás možná mohlo zajímat, jak se to vyvíjí s NÍM.
No tak včera jsme si spolu poprvé psali, byl to sice kratší rozhovor, ale přesto mi vykouzlil úsměv na tváři. Stejně tak ve škole, když mi věnuje pohled či jen nepatrný úsměv, tak já už se usmívám, jak magor... :D
Musím ho pozdravit, třeba hned zítra, ať se pohneme dál. On už mě pozdravil, takže je řada na mě. Držte mi palce, budu je potřebovat.. Já vím, je to jen pozdrav, ale mě na tom ohromně záleží..
(Edit 19:16 : Ano, hlavně nic neuspěchat, ať si nemyslí, že jsem nějaká stíhačka. :D)
Ach jo, zamilovanost dělá divy... :))A co vy, jak se máte tenhle týden?


Zítra je bohužel nultá hodina a celkově dlouhý den, takže se mi musí podařit dřív zalehnout, ale jak se znám, tak nevím, nevím...
Nejspíš v pátek se s kamarádkou konečně chystáme na nějaké nákupy, už se mi naschromáždilo tolik věcí, které potřebuji, že už to nemohu dál odkládat. Ale těším se, po dlouhé době na větší nákupy.. :)


No nic, půjdu se kouknout na vaše blogy, na to, co je u vás nového. Pak asi vyrazím na procházku se psem, poté něco povečeřím, udělám úkoly, podívám se na učení, umyju si vlasy, hodím sprchu, když zbude čas, mohla bych si číst a pak konečně spát. Jak vidíte, mám toho dneska ještě vážně hodně. :D

Tak jo, zatím se mějte krásně a já se zase brzy ozvu, mám teď nějak více nápadů na články, tak uvidíme, co z toho vyleze.

Ahoj!

AnnieRecenze na KNIHU - Rudá jako rubín

18. března 2013 v 18:26 | Annie |  Recenze na knihy

Rudá jako rubín

Láska nezná čas


Základní info

Název (český) : Rudá jako rubín (Láska nezná čas)
Originální název : Rubinrot (Liebe geht durch alle Zeiten)
Autorka : Kerstrin Gierová
Vydáno : v roce 2012 v nakladatelství COOBOO

Více v c. článku!

Recenze

18. března 2013 v 18:11 | Annie
○ filmy a seriály,

○ kosmetiku,

○ ...17.3.2013 - A zase neděle

17. března 2013 v 18:30 | Annie |  Zápisky z mého života

Zdravím všechny návštěvníky mého blogu!


Jak užíváte pomalu, ale jistě končící víkend?

Já v klidném duchu, jen ta myšlenka, že už zítra je zase pondělí a víkend opět v tahu, tak ta mě malinko tíží.
Ale co, nějak se to zvládne a kromě toho, opět HO po těch dvou dnech uvidím... :-))

se momentálně chystám si jít mýt vlasy, hodit sprchu, dodělat úkoly, aspoň z části mrknout na učení a pak už bych chtěla relaxovat, až na pár drobností.

Dneska vlastně nemám o čem psát, nic zvláštního se nestalo. No krom toho, že mám novou židly k PC (konečně) a že nejspíš budu muset přeinstalovat celý systém počítače, tak opravdu nic nového není.

Ještě jednou se vrátím k slibované recenzi na knihu. Dneska už jsem ji skoro celou dopsala, zbývá závěr, takže myslím, že se na ni zítra můžete těšit, konečně. :-))


Tak uvidíme, jaký bude tenhle týden, doufám, že úspěšný a aspoň trošku klidný. I když, jak vidím kolik máme věcí do školy jen na zítřek, tak asi úplně klidný nebude...

Abych to všechno stíhala, tak nebudu kecat o nezáživných věcech a radši půjdu něco dělat. Ok.

Mrknu na vaše nové články a půjdu si mýt ty vlasy.
Omluvte, že tenhle článek je takový zmatený, ale trošku chvátám, takže...

Mějte se krásně a vstupte tou pravou nohu do dalšího týdne!

Annie

(Obrázky samozřejmě z http://weheartit.com/)